Marzysz, aby twoja latorośl odniosła sukces sportowy? Chcesz wychować następczynię Agnieszki Rylik? Nintendo ci pomoże.

Atari chwali się kolejnymi screenami z Alone in the Dark: Near Death Investigation, kontynuacji jednego z pionierów elektronicznych horrorów. Szkoda, że zdjęć niewiele.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułBattalion na Wii
Następny artykułGC: Microsoft mówi

5 KOMENTARZE

  1. heh już się boje 🙂 chcialabym zagrażć choć szczerze mówiąc nie mam nerwów do takich gier 😉 ledwo przeżyłam Blair Witch: Rustin Parr a co dopiero Alone In The Dark. . . .

  2. Ah. . . Gra wygląda wręcz fenomenalnie ! I mam nadzieję, że nowy AitD będzie oferował coś ponadto. . . Ciekaw jestem, czy twórcą uda się stworzyć klimat tak genialny jak ten w jedynce? Klimat osaczenia, strachu. . . Brrrrrr. Straszne są to wspomnienia oj straszne. . . Wole do tego nie wracać o. o. . . Nie uważałem, że Alone in the Dark to klasyka, ale teraz. Z perpektywy czasu. . . Gra miała klimat jak żadna inna. Każda z części miała pewne – wręcz epickie momenty (Nawet Alone in the Dark 3). Tylko błagam – niech to nie będzie strzelanka ! Nieeee. Nie chcemy kolejnego Alone in the Dark 4 !

  3. Gdyby to nawiązywało klimatem do 1 i 2 to przy takiej grafice i dobrym, nieliniowym scenariuszu to szykowałbym się hit, na który czekam od dawna :DAle to przyszłość pokaże – narazie faktycznie można delektować się grafiką 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here