Turniej, w którym biorą udział tylko drugie składy narodowych reprezentacji nabiera tempa. Przed naszymi rodakami stało bardzo trudne wyzwanie, czyli mecz z faworyzowanymi Amerykanami. Nasze spotkania zawsze rozstrzygała jednopunktowa przewaga w związku z czym wszyscy gracze podeszli do spotkań wyjątkowo zmobilizowani. Pojedynek został zakontraktowany na cztery gry 1v1 i jedną 2v2.

Już od początku widać było, że zapowiada się wyrównany mecz. Gry solo zakończyły się remisem, jednak mocną stroną Polaków jest 2v2, w którym zdobyliśmy punkt na wagę złota. Dzięki temu spotkanie zakończyło się wynikiem 3:2 dla Pol-B, przed którym stoi kolejne wyzwanie, czyli pojedynek z drużyną Niemiec.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Daje! jednak mam nadzieje, że panowie zachowają zimną krew i odniosą kolejne zwycięstwo w meczu z Niemcami, który nie będzie należał do najłatwiejszych.

  2. Tak naprawdę to Korea wiedzie prym. Tam gracze StarCraft’a należą do danych organizacji, przez co gra staje się ich pracą. Markowi gracze mają swoje fankluby a telewizja retransmituje mecze na żywo. Tuż za nimi można umieścić Kanadę no i Polskę. Warto również wspomnieć o Krzysztofie „Draco” Nalepce, który mieszka w Korei i jest zawodowym graczem, powszechnie znanym i poważanym w świecie gamingowym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here