Serwis IGN donosi, iż pracownicy sklepów z sieci Gamestop/EB Games najprawdopodobniej mieli dość pytań typu „jest już Lair?” czy „kiedy premiera tej gry ze smokami na PS3?”. Dlatego też nie czekali do czwartego września czyli oficjalnej daty premiery tego tytułu i już dziś wyłożyli go na półki. A mówiąc bardziej serio, to ponoć zielone światło dała sama centrala Sony. W ten weekend wypada amerykańskie święto pracy i sklepy zapełnią się klientami, którzy będą chcieli wydać na coś pieniądze, a czy może być coś lepszego niż jakakolwiek dobra, nowa gra na Playstation 3? My tymczasem wciąż czekamy na tę pozycję.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. To przestaje byc smieszne. Najpierw bodajze Wlosi, przy okazji premiery najnowszej konsoli ze stajni Sony, zaczeli sprzedawac PeeStrojki przed premiera. Teraz z kolei sprzedawcy z kraju Coca Coli i McDonald’s dopuszczaja sie podobnego porcederu, z tym, ze tym razem dotyczy on gier. No kurde cos tu jest w taki razie „nie halo”. nie po to sa przeciez daty premiery, zeby sie ich nie trzymac. . .

    • To przestaje byc smieszne. Najpierw bodajze Wlosi, przy okazji premiery najnowszej konsoli ze stajni Sony, zaczeli sprzedawac PeeStrojki przed premiera. Teraz z kolei sprzedawcy z kraju Coca Coli i McDonald’s dopuszczaja sie podobnego porcederu, z tym, ze tym razem dotyczy on gier. No kurde cos tu jest w taki razie „nie halo”. nie po to sa przeciez daty premiery, zeby sie ich nie trzymac. . .

      No wiesz nie wytrzymali i. . . jakoś poszło 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here