Na łamach oficjalnego bloga Playstation opublikowano garść informacji na temat nowego zestawu składającego się z kieszonsolki Sony i gry Assassin's Creed Bloodlines. Kristin Neirinckx, marketing manager konsoli PSP zdradziła, że amerykańscy gracze będą mogli nabyć ten bundle za 199,99$. W zamian za swoje oszczędności otrzymają białe PSP-3000, kopię gry Ubisoftu, dodatkowy film na płycie UMD (jego tytułu nie podano) oraz 2GB kartę pamięci Memory Stick PRO Duo. Zestaw trafi do sklepów w tym samym czasie co Bloodlines.

A dlaczego warto go kupić? Ponieważ tak jak było to w przypadku stacjonarnej i kieszonkowej wersji Resistance 2, obie wersje nowego Asassin's Creed będą ze sobą powiązane. Więcej na ten temat piszemy w tej części Valhalli.

W sprawie europejskiej premiery tego zestawu odezwaliśmy się już do Sony Computer Entertainment Polska. Nasz news doczeka się aktualizacji jeśli firma będzie miała coś ciekawego do powiedzenia na temat tego bundla.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

  1. Cwaniaczki, starają się wyprzedać stare modele PSP-3000 ( 3004 do tej pory najświeższa wersja ). Cóż, nie powiem, kusząca oferta 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here