Niewątpliwie jednym z hitów E3 jest gra Assassin’s Creed zapowiadający się bardzo wyśmienicie, głównie za sprawą wysokiej interaktywności głównego bohatera z otoczeniem, co potwierdził najnowszy materiał filmowy. Tym razem widzimy jak główny bohater ściga po mieście swoją ofiarę.

Niestety w trakcie prezentacji rzuca się w oczy ciekawy bug. Główny bohater zabija strażnika a ten zamiast spaść z budynku lewituje w powietrzu na co pani prezentująca grę reaguje kontrolowanym śmiechem. Miejmy nadzieję, że tego typu błędy zostaną wyeliminowane a my w listopadzie otrzymamy smakowity produkt.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Też zwróciłem uwagę na nerwowy śmiech prezentującej niewiasty podczas tego buga. Mogła szczerze wybrnąc i powiedzieć, że bugi na tym etapie to jeszcze normalne :)Tak czy inaczej czekam z zapartym tchem i mam nadzieje, że te materiały z prezentacji będą dostępne w HD ale nie z kamerki w sali konferencyjnej.

  2. Jade Raymond akurat nie musiała nic mówić, ten śmiech wystarczył, by rozbroić publiczność ;). Cujo, ten filmik jest w HD na gametrailers. Wystarczy poszukać :).

  3. Assassin`s Creed to będzie coś wspaniałego, kolejna po PoP niesamowita gra akcji!!! Ubisoft ma jeszcze troche czasu , aby poprawic błędy, wiec nie martwmy sie o to:Djuz nie moge sie doczekac

  4. Z filmiku wnioskuje, że grafika miła dla oka, fizyka słabo, AI słabo (w tym walka) kobiecy głos miły dla ucha. Ten filmik raczej mnie skierował ku zachowaniu pieniędzy niżeli ich wydawaniu na ten tytuł.

  5. Maksiu, gratuluję, właśnie wszedłeś w ten jeden procent populacji graczy, która nie zamierza kupić tej gry 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here