Ledwie opadły emocje po wielkim sukcesie naszej rodzimej drużyny Pentagram G-Shock w Londynie, a już możemy cieszyć się kolejnym osiągnięciem polskiego gracza na arenie światowej.

15-letni av3k stanął na wysokości zadania i utwierdził wszystkich w przekonaniu, że posiada wielki talent do gier. Na zakończonym w niedzielę turnieju GGL Digital Life 2006 w Nowym Jorku zajął drugie miejsce dwukrotnie pokonując najsłynniejszego e-sportowca w historii, Johnathana „Fatal1ty” Wendel’a. W finale spotkał się ze Szwedem Johannem „Toxic” Quick’iem.

Maciek, jak sam mówił, jechał na turniej ze świadomością, że jest w stanie pokonać wszystkich zawodników poza Toxic’em, który od kilku miesięcy bez problemu wygrywa wszystkie turnieje na jakich się pojawia.

Nasz rodak zabiera do domu 3,5 tys. dolarów i wraca do Polski szykować się na Wielki Finał World Cyber Games 2006, który rozpocznie się już za kilka dni we Włoszech. Miejmy nadzieję, że pokaże się z jeszcze lepszej strony.

Tych, którzy jeszcze nie słyszeli o av3k’u, zapraszam do przeczytania naszego artykułu na jego temat.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

  1. av3k weźmie udział w WCG i jego wiek nie stanowi problemu tak jak to miało miejsce z graczem hoorei. jednak av3k ma potężną grupę i jeżeli z niej wyjdie to będzie to niesamowite święto.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here