Ze zwariowaną rodzinką, wymienioną w leadzie jeszcze się spotkamy. Teraz najważniejsza jest jednak wiadomość, którą podała firma SquareTrade. Jej specjalizacją jest sprzedaż rozszerzonych gwarancji na wszelkiej maści produkty. Zdaniem prezesa firmy, pana Steve’a Abernethy’ego 16% posiadaczy konsoli Microsoftu zobaczy nieszczęsny czerwony krąg śmierci. Według niego liczba ta jeszcze wzrośnie. Tymczasem w przypadku Nintendo Wii i Playstation 3 awaryjność utrzymuje się w okolicach 3%. Statystykę stworzono w oparciu o badania tysiąca konsol, które trafiły do ekspertów SquareTrade. Gigant z Redmond nie chciał skomentować tych danych. Jeden z jego przedstawicieli powiedział jedynie, że „większość posiadaczy Xboxa 360 doskonale bawi się dzięki konsoli”. Co na ten temat mogą powiedzieć Simpsonowie, a w zasadzie Krusty the Clown? Spójrzcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. TAAAAAAAK, a w ankiecie ci co dali „tak” na oczy nie widzieli xbox 360, a tym bardziej oddawali do naprawy. Na pewno są to fanboye ps3 którzy dawają „tak”. Więc ta ankietę możecie sobie wsadzić w du. . . e

  2. Kanon – dam Ci 20 zlotych, jak obiecasz, ze pojdziesz do skkepu i wydasz je na nowy mozg, bo obecny chyba umarl na Czerwony Krąg. Te 16% to wynik i tak znosny, zwazywszy na to, iz kiedys doszono o jednej trzeciej wadliwych Xpudeł. Takze jest postep, choc wynik i tak zalosny.

  3. Siergiej nie wiadomo czy globalnie wskaźnik nie jest na poziomie 30%. O sukcesie będzie można mówić, jak spadnie do poziomu 3%.

  4. dziwne, że taka wysoka awaryjność konsoli – z PSX, Dreamcastem, PS2, GBA nigdy nie miałem żadnych problemów. . .

  5. A moje PS3 ma ponad pol roku i tez chodzi jak złoto ! Ale ja nie dostane plusa bo tak maja wszyscy posiadacze PS3 wiec nie bede jakas anomalia.

  6. Wnioskuję o jakieś upomnienie dla kanon7, widać podany przez niego wiek nie pozwala mu zrozumieć, że minusów nie wstawia się od tak. 3 raz już to widzę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here