Silicon Knights pokazali światu pięć nowych grafik z Too Human. Na fotkach zobaczycie pierwszą planszę, którą przejdziemy w grze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Dajcie spokój, ta gra jest żenująca. I to przez duże „Żet”. Ściągnąłem demko z XBL tak z ciekawosści. Myśle sobie czy to warte tego całego szumu. Uruchamiam i moimi pierwszymi odczuciami po 5 minutach jest szok i nie dowierzanie Panowie i Panie! Gra pod względem graficznym wcale nie jest taka „pinka” jak na tych screenach także nie dajcie sie zwieść – to po primo. Po drugie. . . framerate przy tej całej oprawie audiowizualnej w jest chyba tylko umownie płynny, bo gdy coś sie dzieje większego na ekranie (w 4 na 5 pięć cutscenek albo gdy jest akurat dużo przeciwników) mamy istny pokaz slajdów. Patrze na to i nie wiem czy płakać czy sie smiac. Too Human będzie dla X0 jak Haze dla PS3. Szkoda zachodu i pieniędzy na kampanie reklamową dla tej gry.

  2. Podzielam zdanie kolegi wyzej. Too Human jest zenujacy. Jak cos takiego mogli robic 10 lat. Producenci nie znaja wstydu wypuszczajac tak podretuszowane screeny.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here