Ostatni Ridge Racer na stacjonarne konsole pojawił się w 2006 roku. Dziś możemy z przyjemności ogłosić, że Namco podało do publicznej wiadomości, że trwają pracę nad kolejną odsłoną serii. Nową grę zatytułowano Ridge Racer Unbounded. Tytuł ten powstaje w fińskim studiu Bugbear Entertainment, które ma na swoim koncie takie tytuły jak np.: Rally Trophy, czy też trzy części FlatOut. Poniżej możecie obejrzeć jeszcze gorący zwiastun nowego Ridge Racera.

Ridge Racer Unbounded zadebiutuje w 2012 roku na konsolach Xbox 360, Playstation 3 oraz komputerach PC.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Kiedyś szczytem wieśniactwa były neony i styl rodem z Szybcy i wściekli. Dziś samochód musi być jak taran, przebijać się przez ściany i robić fikołki.

  2. Noo, ciekawie ten film wygląda w świetle ostatniego newsa o umiejętnościach graczy – kierowców. No ja się pytam, co ten biedny taksiarz zawinił? 😀

  3. Szybcy i Wściekli film który zamordował gry samochodowe wprowadzając modę na dresiarskie zaplute tuningowanie pstre kolory i totalny wiejski syf. Jako Kaczuch T800 jutro przenoszę się w przeszłość aby nie dopuścić do powstania tego filmowego gówna. Uratuję świat samochodówek!!

  4. Znak czasów, japończycy znów oddają swoją serię europejskiemu teamowi. Poza tym dziwne ze z tym RR wyskoczyli. Od czasów PS2 nowy RR wychodził tylko jako tytuł startowy nowej konsoli. Tak było na PS2, NDS, PSP, X360 i PS3. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here