Informację o obniżce znajdziemy na łamach The Hollywood Reporter. Według niepotwierdzonej informacj cięcie ceny ma być połączone z premierą gier Bioshock oraz Blue Dragon. Konsola miałaby trafić do rąk nowych graczy w nowej, niższej o 50 dolarów cenie. Hollywood Reporter nie wie jednak czy cięcie ceny obejmie wersję Core, Premium czy obie jednocześnie.

Ósmy sierpnia, bo tego dnia mamy się doczekać obniżki, to termin poprzedzający o kilka dni premierę Madden NFL 08. Amerykanie jak wiemy wariują na punkcie swojego narodowego sportu. Taki ruch mógłby więc zdecydowanie wzmocnić pozycję Xboxa 360 na rynku.

Jednakże Microsoft starym zwyczajem komentuje tę wiadomość bardzo krótko. „Nie mamy w tej chwili żadnych ogłoszeń związanych z ceną Xboxa”. Anonimowy pracownik firmy z Redmond dodaje jeszcze: „O ile cena się liczy to treść króluje. Żaden inny system nie oferuje wszystkich dobrych gier, w które chcą grać ludzie, za lepsze pieniądze niż Xbox 360”. O tym czy The Hollywood Reporter miał rację przekonamy się już za dwa tygodnie. My obstawiamy, że jest to plotka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. no nareszcie! 5razy wchodziłem na strone, za każdym razem mnie wylogowywało :/ dopiero przez forum jakoś nadal jestem zalogowany. . . tak ciągle słychać plotki o obniżkach albo PS3, albo X360. . . ja bym był zainteresowany obniżką Wii. a jak tak dalej sie będzie sprzedawało, to nigdy nei obniża, bo po obniżce to fabryki na pewno nei wyrobią z produkcją, a skoro zarabiaja na konoli, to i po co obiżac cene. . . ?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here