Rozegrany został kolejny mecz w ramach Net-Leet Q3 CTF NationsCup gdzie do tej pory naszym rodakom nie wiodło się zbyt dobrze. Jednak w ostatnim meczu nasi reprezentanci pokazali, na co ich stać gładko wygrywając teamem Hiszpanii 4 do 0. Dzięki tej wygranej zajmujemy obecnie trzecie miejsce w tabeli. Miejmy nadzieję, że to zwycięstwo zmotywuje chłopaków do dalszej walki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

11 KOMENTARZE

 1. Miejmy nadzieję, że te zwycięstwo zmotywuje chłopaków do dalszej walki.

  Chyba „to” zwycięstwo. 🙂 A wracając do tematu, to nie można nie pogratulować chłopakom. Brawo! Tak trzymać!

 2. Wielokrotnie grzecznie zwracałem na to uwagę. Nie pomogło. Może, gdy użyję kolokwializmów dotrze to wreszcie do was? Zacznijmy:Panie Marcinie, dlaczego DO CHOLERY bierze się pan za pisanie niusów, a nie zna podstawowych zasad pisowni języka polskiego? Czy tak ciężko zrozumieć, że nazwy narodów piszemy z WIELKIEJ litery? Wiedzą to już dzieci z pierwszych klas szkół podstawowych. Chyba, że GARDZI pan polską reprezentacją, a więc i nami – Polakami. . .

 3. Fakt – korekta zaspała przy tym newsie – już jest zmienione a Marcinowi zwróciliśmy uwagę – dzięki za czujność Dygnitarz!

 4. Już otrzymałem reprymendę od Katmaya. Tak to jest jak człowiek chce w biegu jeszcze cos napisać i potem wychodzą takie cuda. Wielkie dzięki za czujność Dygnitarz.

 5. Przepraszam za swoje słownictwo w poprzednim poście, ale poniosło mnie, gdy zobaczyłem, że po raz kolejny któryś z autorów popełnia „polaków”. Życzę udanych niusów 🙂

 6. Quake 3 Arena nieśmiertelny. . . a jak sie ma wieczny konkurent: UT. . . ? 😀 . . . nie ma go w ogóle. Brawo dla naszych. . . rozmarzony patrze w przyszłość kiedy to będe mógł sobie popijając zimne piwko oglądając w telewizji mecz. . . nie w nogę tylko w Q3 / ET: Quake Wars. . . i na dodatek nasi będą miażdżyć wroga! ha! . . . taaak. . .

 7. Życzę udanych niusów 🙂

  Wielkie dzięki Dygnitarz i nie masz, za co przepraszać jak mi Katmay zwrócił uwagę to sam się podłamałem, ale czasem tak bywa jak się człowiek spieszy. Mam nadzieje, że wynagrodzę ci to i wszystkim czytelnikom rzetelną pracą. Pozdrawiam

 8. dygnitarz proponuje obejrzec 2 pierwsze arykuly na glownej stronie napisane przez Marcina i tam doszukac sie błedów 🙂 kazdemu moze czasem zdarzyc sie mala wpadka. . .

 9. czy ktokolwiek jest zainteresowany sukcesem Polaków czy wszyscy, bez wyjątku będziecie podniecać sie jakąś literówką ????

 10. Spokojnie Cukierek Dygnitarz w tym wypadku miał 100% racje. Jeśli chodzi o sukcesy naszych reprezentantów to nie ma, co ukrywać, że cieszą. Szczególnie, jeśli zwycięstwo jest w turnieju na wysokim szczeblu wtedy duma mnie rozpiera. Jednak tego typu sytuacji nie mamy zbyt wiele w związku, z czym cieszy każda wygrana tym bardziej naszej reprezentacji.

 11. Szczerze powiedziawszy to nie ma się czym podniecać. Hiszpanie stanowią bardzo przeciętną drużynę, ale oczywiście zawsze wygrany mecz to powód do szczęścia 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here