Rewolucja zapowiadana w trakcie wiosennej konferencji CD Projektu rozpocznie się już jutro. Od 29 kwietnia osoby kupujące gry dystrybuowane przez warszawską firmę mogą wymieniać swoje CDPunkty na produkcje sprzedawane w platformie Good Old Games. Oznacza to, że co jakiś czas „za darmo” będziemy mogli wybrać jeden (lub kilka) tytułów z katalogu obejmującego w chwili obecnej 210 pozycji. Wszystkie gry z oferty CDPROgram zostaną udostępnione w dwóch progach cenowych – 150 i 300 CDPunktów. Jeśli uda wam się uzbierać ich właśnie tyle, to będziecie mogli pobrać między innymi takie tytuły jak Duke Nukem 3D, Arcanum, Heroes of Might and Magic 3 czy Fallout. Wkrótce przekonamy się więc czy akcja ta okaże się strzałem w dziesiątkę.

Przedstawiciel firmy CD Projekt – Hubert Habas – już teraz nie ma co do tego wątpliwości. Oto co powiedział na temat nowego programu: „Przez ostatnie miesiące otwartej bety CDPROgramu testowaliśmy razem z naszymi użytkownikami mechanizm i nowe założenia CDPROgramu. Chcieliśmy, by był jak najbardziej użyteczny i działał dla każdego i w każdych warunkach. Wsłuchiwaliśmy się również w opinie naszych użytkowników. Poprawialiśmy najważniejsze rzeczy, zwiększyliśmy ilość dostępnych do pobrania tytułów, dodaliśmy mechanizm wyszukiwarki i usprawniliśmy mechanizm pobierania gier. Chcieliśmy, by skupiona wokół CD Projektu społeczność graczy miała realny wpływ na funkcjonowanie CDPROgramu. Dzięki temu możemy dziś zaoferować wszystkim graczom najlepszą ofertę programu lojalnościowego na polskim rynku gier komputerowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. HOMM3 i kilka innych gier już jest dostępne w ramach programu od jakiegoś czasu, być może planują udostępnienie wszystkich tytułów GOG. com

  2. Tak, tylko jak by ktoś nie zauważył wszystkie gry na tej platformie są wyłącznie w języku angielskim. Z chęcią zakupił bym takiego Gorkiego 17 w wersji PL.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here