Japońska korporacja opublikowała składające się z czterech części pamiętniki deweloperów, w których omówiono Playstation Move. Naszym zdaniem zdecydowanie warto się zapoznać z tymi klipami, nawet jeśli nie mamy zamiaru inwestować w gadżet Sony. W plikach wideo pokazano jak „różdżka” sprawuje się w akcji. Zobaczymy także fragmenty różnych projektów wykorzystujących jej możliwości. Jest tu tenis stołowy, walki gladiatorów, strzelanie z łuku czy gra The Fight: Lights Out, o której pisaliśmy jakiś czas temu. Jeśli komuś jeszcze mało, to w ostatnim materiale filmowym pokazano wirtualne kręgle, które mogą stać się przebojem na domowych imprezach. Jeśli więc macie dziesięć minut na zbyciu, to już teraz zerknijcie na gadżet, który już w tym roku powinien wpaść w nasze ręce.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ja myślę, że większość z nas wie jak powstało PS move, mianowicie dawno, dawno temu Nintendo wyprodukowało maszynkę o nazwie Wii, a reszty już nie trzeba opowiadać :PA tak poważnie to jakoś nic mnie nie pociąga w tej zabawce i jeżeli Sony poda mi to samo danie co Nintendo, tylko że w ładniejszej panierce to mogą mnie cmoknąć w przysłowiową pompkę, bo jak na razie nie widzę tu nic odkrywczego czy innowacyjnego.

  2. ja się tylko zastanawiam po jaką cholerę takie gadżety mam kupować, jak chcę się zrelaksować i pograć na konsoli to wolę się wygodnie rozsiąść w fotelu w zasięgu ręki pozycjonując zimnego browarka a nie jakieś porąbane wygibasy robić, jak chcę się poruszać to idę na świeżym powietrzu piłkę pokopać!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here