Na trop nowego firmware'u do Playstation 3 wpadliśmy dzisiaj rano. Miał on spowodować, że wiele usterek, które zgłaszali gracze odejdzie w zapomnienie. Choć nie udało się tego potwierdzić, wielu fanów elektronicznej rozrywki twierdziło, że konsola zwalnia lub zawiesza gry po pobraniu oprogramowania w wersji 2.0. Miało to dotyczyć między innymi Assassin's Creed.

Okazuje się, że nowy software też nie jest doskonały. Osoby, które grają w Call of Duty 4 w sieci, po dokonaniu aktualizacji nie mogą w ogóle bawić się tą produkcją. Najwięcej na ten temat przeczytać możemy na oficjalnym forum dyskusyjnym CharlieOscarDelta. W tej chwili ani Sony ani Activision nie skomentowało jeszcze wypowiedzi graczy. Póki co radzimy się więc wstrzymać z pobieraniem aktualizacji, chyba że nie posiadacie Call of Duty 4.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

 1. Jestem pewien że poprawią ten błąd za kilka dni i nie ma co robić jakiejś wielkiej afery. Sony prowadzi luźniejszą politykę jeżeli idzie o sieć niż robi to microsoft. To że nie ma z góry ustalonych zasad tylko każdy producent radzi sobie sam sprawia że trudniej nad tym zapanować. Czyżby takie podejście przysporzyło sony dodatkowych problemów?

  • No ok, tylko jeśli robi się ten update żeby działało LEPIEJ, a nie działa W OGÓLE, to znaczy ze ktoś tu kogoś robi w bambuko. . .

   problem polega nie na tym że update nie działa, tylko że psuje coś co działało

 2. Zaczyna sie robic jak w updateami do Windowsa – loteria czy ten nowy zadziala czy nie. Konsole podobno stworzono po to zeby wlasnie takie rzeczy eliminowac. Zreszta jak do cholery mozna spieprzyc update firmware’u skierowanego na jedna platforme? Czy oni tam nie maja czegos takiego jak testy? Dziwne to. . .

 3. Moglibyście sprawdzać wiadomości jakie wpisujecie (mam PS3 i na bierząco pobieram aktualizacje można do mnie napisać), błędy o których mowa występowały przed 2. 01. Wiem bo sam to sprawdzałem. A to co wypisują dzieciaki na forach to nie są info, a głupoty. Błąd leżał po stronie IW (którzy codziennie coś kombinują, zamiast hostować), a nie Sony. W chwili obecnej można spokojnie (hehe o ile to możliwe przy tym tytule) grać w sieci, po liscie friends widzę że 70-80% z nich w chwili obecnej hula w multi.

 4. Popierając ziemie11, proponuję V dopisanie o który numerek firmware chodzi. Często ludzie nie czytają daty posta i może się okazać, że już na obecną chwilę niekatualny news, będzie straszył nieświadomych graczy.

 5. W sumie to dali ciała bo co, grę przeszedłem a teraz jakbym chciał grać w sieci to też lipa bo żeby grać trzeba mieć najnowszy firmware:/ Oj sony sony, zaczęło iść lepiej a tu taki psikus. Aczkolwiek słyszałem, że aby AC się nie zacinał i nie „świrował” wystarczy wyłączyć Theme(to okienko informacyjne,które pojawiło się w ver. 2. 0) i AC poprawnie się odpala.

 6. nic się nie baboli w 2. 01. Wszytsko działa jak należy i online w Cod4 i OStore-bo słyszałem bzdury, że nie chodzi. Malo tego na 2. 00 sypał się Juiced kiedy wychodziłem z online, teraz wszystko jest ok. Także panowie kolejny stek bzdur, który ktos rozsyła.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here