Niedawno mogliście na łamach naszego serwisu przeczytać (i zobaczyć wideo) informację o „promocji” Dante’s Inferno, czyli 200 dolarowym czeku, który dziennikarze ze zgniłego Zachodu dostali razem z materiałami prasowymi dotyczącymi czwartego kręgu piekła. Jednym słowem chodzi o kolejny z siedmiu grzechów głównych – Chciwość. Poniżej możecie obejrzeć kolejny „dzienniczek dewelopera” dowiemy się z niego więcej o wspomnianym czwartym kręgu oraz o głównym bohaterze Dante’s Inferno.

Projekty poziomów jak zwykle zachwycają, ale nadal nie jesteśmy przekonani do tej gry. Główny bohater z mięśniami jak u Conana barbarzyńcy walczący wielką kosą z hordami demonów… jakoś to do nas nie przemawia.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. To tylko moje odczucie, czy ktoś tam w EA ostro zerżnął z postaci Bezimiennego (z gry Planescape : Torment, nie Gothic)? Z tymi wszystkimi symbolami wrytymi w skórę mającymi oznaczać udrękę, przeszłością z której wcale nie jest dumny i takimi tam?

    • To tylko moje odczucie, czy ktoś tam w EA ostro zerżnął z postaci Bezimiennego (z gry Planescape : Torment, nie Gothic)? Z tymi wszystkimi symbolami wrytymi w skórę mającymi oznaczać udrękę, przeszłością z której wcale nie jest dumny i takimi tam?

      A dlaczego samochody nadal mają okrągłą kierownicę ?Bo to dobre rozwiązanie jest. A Planescape jest zajebistą grą więc nawet fajnie jakby coś tam nawet zerżnęli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here