Toru Iwatani zapewne nie spodziewał się, że jego Pacman (lub Pac-Man) będzie jedną z najważniejszych postaci branży elektronicznej rozrywki i może być śmiało postawiony obok hydraulika Mariana i jeża Sonica. Miesiąc temu pisaliśmy, że kultowa gra powróci na swój jubileusz, a dziś mamy dla was coś rodem z Japonii. Dla mnie rewelacja, którą naprawdę ciężko opisać, podobnie jak przedstawienie „Mario Bros.”, które mogliście oglądać u nas kilka tygodni temu (bardzo się Wam podobało). Po prostu zobaczcie jak wygląda prawdziwe życie Pacmana. Oj nie jest to bułka z masłem. Muszę przyznać, że miałem uśmiech na twarzy po obejrzeniu tego materiału wideo.

Jako bonus dwa „wideo na żywo” z gier Altered Beast i Golden Axe. Obydwa nie mogą się równać z genialnym Pacmanem, ale szacunek dla głównego bohatera. Te upadki na glebę musiały być bolesne. Plus za poświęcenie i dobre chęci.

Jeśli naszła Was ochota na zagranie w Pacmana to zapraszamy pod ten adres.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

    • Co się stało z valhallą? jakiś taki brzydki układ strony mam. . . wam się coś zmieniło, czy to tylko u mnie?

      Hmmm, niech spojrzę, wygląda ok więc to chyba tylko u ciebie. 😉

  1. Czyli nie tylko u mnie. . . Mi się całkowicie nie podoba, nie czytelnie, jakieś te czcionki duże, nad newsami blogi. . . ehhh a tak lubiłem Valhallę. . . A do tego po kliknięciu działu np PS3 lub Xbox 360 wyskakuje jakiś error ;/;/;/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here