Po raz kolejny wywróżyliśmy sobie grę. Niedawno redakcja Valhalli rozmawiała na temat kolejnej odsłony serii Commandos, a już dziś w sieci pojawiły się niepotwierdzone wiadomości na temat Commandos 4. Serwis Worthplaying donosi, iż Pyro Studios po zakończeniu prac nad grą Planet 51 zabierze się za czwartą odsłonę dobrze znanych Komandosów. W tej chwili nie wiadomo nic konkretnego na temat tego projektu poza tym, że jego najnowsza odsłona ma być powrotem do korzeni serii. Zapomnijmy więc o naprawdę średniawej trzeciej (czwartej?) części gry, która próbowała przenieść Komandosów w trzeci wymiar i skoncentrujmy się na czwartej. Dajcie nam znać co konkretnie chcielibyście w niej zobaczyć, a my zajmiemy się wypatrywaniem kolejnych informacji na temat nowego projektu Pyro Studios.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Wolałbym Desperados 4 😛 A ten Commandos to chyba 5? Chyba, że kompletnie wymazujemy z pamięci obciachowe Strike Force. A samo przeniesienie w 3D byłoby OK (choć akurat w przypadku tych gier 2 wymiary bardzo mi odpowiadały) gdyby to jakos pomysłowo zostało zrobione.

  2. Powiem tylko, że czekałem na takiego newsa od dawna! 🙂 Będzie git! Tylko żeby było ze 3 razy dłuższe od Commandos 3. Coś jak C2.

  3. Konkretnie to chciałbym zobaczyć nic nowego poza nowymi misjami do Commandosa 2. Albo jeszcze lepiej: nowy dodatek do pierwszej części. Taki produkt całkowicie spełniłby moje oczekiwania i napewno zasiliłbym konto Pyro Studios 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here