Przed weekendem w sieci pojwiła się wiadomość mówiąca o nowym mikrododatku do pierwszej części Mass Effect. Choć oficjalnie jeszcze go nie zapowiedziano to na stronie internetowej Xbox.com pojawiły się do tej pory nieznane osiągnięcia z dzieła studia BioWare. Wyglądają one następująco:

•Undisputed – Complete Ahern’s survival mission (50)
•New Sheriff in Town – Take first place in any combat scenario on Pinnacle Station (50)
•Best of the Best – Take first place in 12 combat scenarios on Pinnacle Station (50)

Jeśli ktoś po przejrzeniu tej listy wciąż nie jest przekonany, że lada chwila doczekamy się oficjalnej zapowiedzi nowego DLC, to powinien zajrzeć na szwajcarską stronę internetową Xboxa 360.

Można na niej znaleźć kartę produktu nazwanego Mass Effect Pinnacle Station DLC. Wynika z niej, że dodatek ten składa się z trzynastu „scenariuszy bitewnych”, które przedłużają kampanię z podstawowej wersji gry o 2-3 godziny gameplayu. Dodatek wyceniono na 400 Microsoft Points a jego rozmiar to 237 MB. Szwajcarzy twierdzą też, że będzie można go kupić już szesnastego czerwca.

Czyżbyśmy wszyscy coś przeoczyli? Raczej nie. Czekamy więc na oficjalną zapowiedź tego rozszerzenia. Oczywiście kiedy tylko znajdziemy ją w sieci napiszemy jeszcze kilka słów na temat tego mikrododatku.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Możecie mnie za to pobić, ale nie byłem przekonany do ME. Dopiero w Empiku rzucił mi się jakoś w oczy, bo był w promocji za 59 zł, czy jakośtak i kupiłem. . . Długo się zastanawiałem: dlaczego nie kupiłem tej gry wcześniej?! ;p Gra obecnie mieści się w moim osobistym top 10, może i nawet top 5 ;}

  2. Możecie mnie za to pobić, ale nie byłem przekonany do ME.

    Zrobimy to 😀 Jak piszemy w recenzji, że grę warto brać, to warto ją brać. Swoją drogą 59PLN? Znakomita cena, aż ciężko uwierzyć, że Empiku za tyle sprzedawali.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here