Już niebawem mieszkańcy Wielkiej Brytanii, a przede wszystkim gracze jak i fani gry Counter-Strike będą mogli śledzić losy najlepszych graczy światowej sceny. Umowa obejmuje retransmisje spotkań jak i reportaży z imprez.

Najprawdopodobniej na kanale Sky Sports Extra będzie można już obejrzeć wielki finał ESWC 2007 w Paryżu na którym pokażą się również nasi zawodnicy z drużyny PGSPokerStrategy.cc. Warto dodać, że kanały telewizyjne retransmitujące spotkania e-sportowe są normą u naszych skośnookich przyjaciół.

Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej na temat naszego najlepszego teamu e-sportowców koniecznie przeczytajcie nasz wywiad.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

10 KOMENTARZE

 1. Hmm. . . ciekawe przedsiewziecie i choc wielkim fanem e-sportu nie jestem, to z checia bym takie mecze ogladal, gdby to jakas polska stacja zdecydowala sie na ich transmisje. Niestety, w Kaczogrodzie sa chyba dosc male szanse na popularyzacje e-sportu na taka skale ;/

 2. Jest fajny program na Cyfsze + Hyper o ile pamiętam od 20. 00 Do północy o grach cały czas nowych i troszkę starszych o zawodach w csa tez pewnie będzie. Jeżeli to jakaś reklama to proszę o usunięcie tego komentarza.

  • Jest fajny program na Cyfsze. . . .

   na cyfSZe to ja zadnych programow nie mam niestety 😉

   Na programie bajkowym Minimax się nazywa od 20. 00 Katmay zobacz jak wrócisz do domu

   No katmay nie będzie mógł zobaczyć kanału HYPER na Cyfsze+, bo nie ma takiej platformy cyfrowej. Rapael zapewne chodziło ci o Cyfrę+ ( więc, gdzie? na Cyfrze ). Co do pokazywania powtórek na kanałach typu HYPER. Zwróćcie uwagę, ze w Anglii e-sport pokazywany będzie na SKY SPORTS Extra, więc telewizji, na której mamy możliwość obejrzenia spotkań Premiership, co świadczy o zaangażowaniu właścicieli stacji. Na zachodzie być może pokazywanie tego typu sportu w TV będzie w przyszłości opłacalne, ale nie póki co nie w Polsce. Dostęp do szerokopasmowego Internetu w Polsce ma około 10-15% ludzi, czyli w porównaniu do krajów „zachodnich” bardzo mało, a co za tym idzie e-sporty są u nas mało popularne, więc żadna poważniejsza telewizja nie zainteresuje się tym „produktem” w najbliższym czasie.

 3. Co do internetu to coraz więcej osób związanych z gaming’iem ma szerokopasmówke, ale niestety jakośc tych łącz pozostawia wiele do życzenia. Więc w zasadzie nic się nie zmienia ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here