O World Tour 2007 pisaliśmy już na łamach naszego wortalu. Imprezy odbędą się dzięki organizacji Cyberathlete Professional League znanej z wielu prestiżowych turniejów, na których królował Quake i Counter-Strike. Po ogłoszeniu tegorocznej listy gier, na której widnieją produkty głównego sponsora Sierra Entertainment (F.E.A.R. i World in Conflict), pod adresem CPL posypały się gorzkie słowa . Organizatorzy pozostali jednak nieugięci, podając listę nagród na pierwszy etap, który zostanie rozegrany we Włoszech 11-13 maja bieżącego roku.

World In Conflict (5v5) PC

1. – $9,000
2. – $6,000
3. – $3,500
4. – $1,500

F.E.A.R. (1v1) Xbox 360

1. – $8,000
2. – $5,000
3. – $3,000
4. – $2,000
5.-8. – $500

Włoska edycja World Tour 2007 stanie się wyznacznikiem tego czy decyzja CPL o wykluczeniu fundamentalnych tytułów była trafna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Oj moga tego zalowac i to bardzo:) w koncu scena counter-strika jest znacznie wieksza niz obu tych gier zrazem wzietych. No ale coz polityka pozostanie polityka:)

  2. A wiesz czemu scena Counter-Strikea jest „znacznie większa”? (Między innymi) dlatego, że w CSa organizowane są poważne turnieje. Czemu więc inne gry nie mogłyby się „scenowo” rozwijać? Dajmy wszystkim szansę. ;)Szerze mówiąc śmieszy mnie ta butność graczy CSowych – tylko kanter się dla nich liczy. . .

  3. No i okazało się – przystanek we Włoszech to była kompletna parodia i porażka. Siedmiu graczy w FEAR i cztery drużyny w World in Conflict. Panowie z CPL chyba nie tak to sobie wyobrażali 😛

  4. Żal. it tytuły wybrali naprawdę kiepskie 🙁 Będą cudować tak długo dopóki nie zrozumieją że to co było stare było dobre. Podobna sytuacja była w przypowieści o synie marnotrawnym ^^

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here