Wakacje czas rozpocząć a wystartować udaną imprezą e-sportową. Inauguracją tego sezonu można na pewno nazwać Cybercup 2007, który odbędzie się już w tą sobotę. Zobaczymy w nim dwa turnieje otwarte – Need For Speed Carbon i Command & Conquer 3 Tiberium Wars.Ilość ich uczestników nie została określona jednakże organizatorzy zastrzegają sobie „prawo zmienienia zasad eliminacji i finałów – wszystko zależy od Waszej frekwencji”.

Jeśli zastanawiacie się nad wzięciem udziału w jednym z turniejów to przypominamy o nagrodach, które na was czekają. Są wśród nich telefony Nokia N-Gage, monitor 19″ Samsung SyncMaster 940N czy zestawy Logitech Cordless Desktop MX 5000 i wiele innych.

Ponadto organizatorzy zapowiadają szereg mini turniejów i zabaw, w których będzie można wygrać atrakcyjne upominki, a to wszystko dzięki takim firmom jak Heyah, Logitech, Komputronik i Electronic Arts.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy 23 czerwca do warszawskiego Centrum Handlowego Reduta oraz na oficjalną stronę cybersport.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here