Na trop PS3 z dyskiem 40GB wpadła francuska gazeta Les Echos. Jej redakcja poszła śladem włoskiego Gamestore i ogłosiła, że konsola trafi do sklepów za tydzień i będzie kosztowała 399€. Francuzi uważają również, że z jednostki znikną dwa wejścia USB i czytnik kart pamięci. Przed świętami mamy również zobaczyć obniżkę ceny Playstation 3 z dyskiem 60GB. Zostanie ona prawdopodobnie wyceniona na 499€.

Te same dane podaje również brytyjski Pocket-Lint. Serwis powołuje się jednak na informację podaną przez Sky News. Jedyną nowością w tym przypadku jest wzmianka o braku zestawów konsola+dwie gry. W Zjednoczonym Królestwie sprzęt ma kosztować 299 funtów (40GB) i 369 funtów (60GB). O konsoli Sony pisze także CNN Money. W ich wiadomości mówi się jedynie o tym, że japońska firma przygotowuje „wielkie ogłoszenie”, które nadejdzie „lada chwila”.

Kiedy głos w tej sprawie zabierze Sony? Czy plotka obiegająca cały cywilizowany świat może wciąż być li tylko plotką? Zamierzacie zainwestować w najnowszy model PS3? Czy przeszkadza wam brak wejść USB i czytnika kart pamięci? Valhalla pyta. Wy odpowiadajcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Przydałoby się żeby powiedzieli. Taka wersaj 40GB byłaby świetną propozycją. Jeżeli w Polsce kosztowałaby też ok 1600-1700pln (przeliczam tak specjalnie, znająć realia) to mogłoby się coś rzeczywiście ruszyć. Ja jednak poczekam jeszcze pewnie ze 2 lata, bo do tego czasu mój X0 będzie imho i tak lepszym albo przynajmniej równorzędnym wyborem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here