Gry wideo już na dobre zadomowiły się w szeroko pojętej popkulturze. Są również inspiracją dla intelektualistów… stop! Po pierwszej linijce mam dosyć tego wydumanego tekstu, jeśli będę chciał poczytać egzaltowany bełkot umysłowego ekshibicjonisty wejdę na bloga brainygamer i razem z autorem (klinicznym przykładem Sołżenicynowskiego wykształciucha) pozachwycam się na przykład nad Xboksowym Braid. Dość powiedzieć, że gry wideo są już w głównym nurcie kultury popularnej. Ba! Niektórym naukowcom służą nawet do dojenia kasy na przeróżne hmm… badania. No, ale dosyć o tym jest weekend i zabawa, a podczas zabawy chce się jeść! Mamy coś specjalnie dla fanów gier. Oto Grains of War. Ach gdyby tylko naprawdę takie płatki znalazły się w sprzedaży.

A teraz o drugim Gears of War na poważnie – Mark Rein z Epic Games na forum gry odniósł się do faktu, że GoW2 w rankingu popularność XBL jest na drugim miejscu (po Halo 3). Rein przyznał, że ciężko jest walczyć z grą, która sprzedała się w grubo ponad 8 milionach egzemplarzy. Sukces drugich Gearsów jest i tak ogromny – przecież gra zadebiutowała na rynku w listopadzie. Poniżej pierwsza piątka najpopularniejszych gier w Xbox Live.

Halo 3
Gears of War 2
CoD: World at War
Call of Duty 4
GTA IV

Poniżej możecie rozkoszować się materiałem wideo przygotowanym przez G4. Ja wymiękłem przy pokoloruj Brumaka.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Genialne, podobać się 🙂 . . . . dopiero po tym by rosły „zwichrowane” dzieciaki. Pamiętam jak kumpel pozwolił swojemu małemu (wówczas około 6 lat) grać w Diablo 2,dzieciak w grze się zakochał, robił questy, zbierał przedmioty i generalnie był szczęśliwy. I tak sobie grał i grał, do czasu kiedy nie wrócił z przedszkola i wysnuł opowieść o tym jak to ich niedobry kolega ich czasem bije. . . . ale spoko bo oni mają plan, zaczają się na niego i wyjmą mu MÓZG (kto grał szybko skojarzy questy) ;]Od tego czasu, rozważny tata dawkuje dziecku rozrywkę, i zapoczął proces uświadamiania ;]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here