Jak donosi serwis GamesIndustry Biz firma będzie się nazwyła Eat Sleep Play. Na jej czele stanie wspomniany już Jaffe i szef studia Incognito Entertainment Scott Campbell. Incognito w tej chwili wchodzi w skład SCEA Santa Monica. Nie wiemy jeszcze czy Campbell będzie dzielił swe obowiązki czy też odejdzie z dotychczasowej pracy.

Samo Eat Sleep Play skupiło się na tworzeniu tytułów na wyłączność dla urządzeń Sony. W tej chwili zapowiedziano już trzy pozycje, które trafią zarówno na konsole stacjonarne jak i na przenośną PSP. Pierwszej z nich powinniśmy wyglądać w okolicach 2008 roku. Nowa firma Jaffe stworzy także port tytułu znanego z PS2. Twisted Metal: Head On bo o nim mowa trafić ma na przenośne urządzenie Sony pod koniec tego roku.

Nowy boss Eat Sleep Play miał tyle do powiedzenia na temat swojego nowego zajęcia: „Spotkaliśmy się z zainteresowaniem innych stron ale koniec końców, tu w Sony jest nasz dom, nasza rodzina. Jesteśmy naprawdę zaszczyceni tym, że chcieli z nami współpracować i kontynuować związek, który kultywujemy od prawie piętnastu lat. Pod wieloma względami niezby wiele się zmieniło, oprócz mojej części zysków”.

Czekamy więc na pierwsze wieści na temat nowych produkcji Eat Sleep Play. Kiedy je zdobędziemy wy znajdziecie je na łamach Valhalli.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here