Krążące po Internecie dobre duchy doniosły, że Capcom zastanawia się nad możliwością przeniesienia znanego z konsoli Microsoftu Dead Rising na pecety. Pierwsze informacje na ten temat pojawiły się w sieci po wpadce włoskiego dystrybutora gier, który opublikował nazwę gry na swojej liście wydawniczej. Capcom jeszcze nie skomentował całej sytuacji.

Sugerujemy jednak byście spojrzeli na półkę z grami w najbliższym dobrze zaopatrzonym sklepie. Powinien na niej stać były tytuł na wyłączność dla Xboxa 360 – Lost Planet. Jeśli natomiast zerkniecie w to miejsce na Valhalli, to zobaczycie tam zapowiedź Devil May Cry 4. Ta pozycja ze stajni Capcomu również pojawi się na popularnych blaszakach. Czyżby Dead Rising miał pójść już lekko wydrepaną przez poprzedniczki drogą? Tego jeszcze nie wiemy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Świetna gra, tylko zabrakło mi na nią determinacji. Bardzo frustrująca i upierdliwa. No i ten wspomniany system zapisu. . . Tragedia jak dla mnie. Wielu uważa to za atut bo gra stanowi wówczas mega wyzwanie, ale ja już chyba za stary jestem na takie gimnastykowanie się przy grze 😉

  2. Dead rising na pc? było by świetnie, zwłaszcza jak poprawią ten save ;). Zastanawia mnie tylko jak będą wyglądać wymagania bo ta gra była specjalnie pisana pod 3 rdzeniowego procka 360. Co na to core 2 D ??

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here