Mimo to na pewno wielu z was skusi się na bogatsze wydanie jednego z tych tytułów. Sami też lubimy ustawiać na półce te wielkie metalowe pudła z ukrytymi w ich wnętrzu gadżetami. Przeraziło nas tylko opakowanie kolekcjonerskiego Mass Effect PC, które widzieliśmy wczoraj w jednym ze sklepów. Z początku myśleliśmy, że są to jakieś puzzle składające się z 1500 elementów, ale nie, była to gra.

A co znajdziemy w limitowanej edycji Fable 2? Na dodatkowej płycie DVD studio Lionhead umieściło wszystkie opublikowane developer diaries, przeglądarkę szkiców poglądowych (i same szkice oczywiście) oraz plik wideo „making of…”. W nasze ręce wpadnie też muzyka ze ścieżki dźwiękowej gry, figurka istoty nazwanej Hobbe, 5 kolekcjonerskich kart oraz dodatkowa zawartość do gry (niestety nie zdradzono co nią będzie). Trzeba przyznać, że to wydanie zapowiada się całkiem przyzwoicie.

A czym kusić będzie Gears of War 2? W pudełku z grą znajdziemy plik wideo „Beneath the Surface: An Inside Look at Gears of War 2”, szkice poglądowe, książeczkę (48 stron) z profilami postaci, wprowadzenie do świata gry (wideo z Cliffy’m B.). Oprócz nich jest przejrzymy także dodatkową płytę DVD z plikami wideo „making of…”, dodatkowe pliki graficzne z opatrzone komentarzem Epic Games, promocyjne pliki wideo zawierające między innymi zwiastun z E3 2008, kod promocyjny odblokowujący złotą wersję broni Lancer Assault Rifle (tylko dla trybu online) oraz fotki Dominica i Marii. Wszystko to zapakowano rzecz jasna w stalowe pudło. Nie wiemy jak wy, ale my raczej skusimy się na przynajmniej jedno z tych kolekcjonerskich wydań.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Ja również kupuję grę a jak skończe to sprzedaję więc kupowanie edycji kol. mija się z celem. Jednak nie mam nic przeciwko nim bo gdybym np. wiedział, że przez tyle miesięcy COD4 nie bedzie praktycznie wyjmowane z czytnika konsoli to bym sobie taka edycję kupił i zostawił na pamiątke:)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here