Serwis VG247 donosi, iż wersja demonstracyjna prawdopodobnie najlepiej zapowiadającej się gry jRPG tego roku, zostanie wydana tylko w Japonii. Na dodatek tytuł ten w akcji sprawdzą tylko posiadacze Playstation 3. Nie pobierzemy go jednak z sieci. Demo zostanie dołączone do płyty Blu-ray z filmem Advent Children Complete. Informacja ta nie została potwierdzona a my nie rozejrzeliśmy się jeszcze za datą premiery filmu, ale wkrótce postaramy się wrócić do tego tematu. Póki co zachęcamy was do sprawdzenia dzisiejszej aktualizacjigalerii Final Fantasy XII. Wiele dzieje się również na PSP choć jak się teraz nad tym zastanawiamy, to dzieje się bardziej na Playstation Network. To właśnie na usłudze sieciowej Sony ma się pojawić druga część bardzo dobrego Patapon. Gra prawdopodobnie nie zostanie wydana na płycie UMD. Choć jej cena nie jest jeszcze znana, to wiemy, że na PSN zobaczymy ją dziewiętnastego lutego. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to do tego czasu warto się zaznajomić z jej pierwszą częścią. Recenzję tego tytułu znajdziecie w tym miejscu.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Spokojnie japko, ostatnia (jedna z ostatnich) wersja software’ u wprowadza obsługę PSS z poziomu PSP. Próbowałem- działa. Nie ma powodu do płaczu, Sony nawet pozwala płacić w złotóweczkach 😉

  2. Do PSS można zajżeć na PC. Z strony PSN ściagasz „Media Manager for PSP 3. 0” rejestrujesz się i możesz się cieszyć grami z PSS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here