Na imprezie Game Developers Conferecne pokazano światu drugi, a w zasadzie pierwszy konkretny materiał filmowy z Deus Ex 3. Nie będziemy dużo pisali w tej wiadomości, ponieważ wiemy, że na pewno od naszych słów bardziej interesuje was świeży klip. Nadmienimy więc jeszcze tylko, że bardzo spodobało nam się to, co pokazano. Teraz czekamy już na wasze komentarze. Ah, już tak zupełnie na zakończenie dodamy jeszcze, że potwierdziły się wcześniejsze plotki. Deus Ex 3 otrzymał oficjalny podtytuł Human Revolution.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Bardzo ładnie. Wykonanie fantastyczne. Jeśli chodzi o treść to, cóż, teaser-trailer, czyli wiele nie mówi. Ale idzie we właściwym kierunku — widać, że ekipa naprawdę ma lekkiego bzika na punkcie klimatów renesansowych, ale i cyberpunku jest tu dużo. I nadal jedno z drugim się jakoś nie gryzie, choć pierwsza część (sen) z resztą wyraźnie kontrastuje. Mam tylko nadzieję, że jednak będzie to zupa z cyberpunka z dodatkiem renesansu, a nie na odwrót. Zastanawiam się tylko, czy ten HUD wskazujący uszkodzenia postaci, rodzaj trzymanej broni itd. to tylko jakaś wizja artystyczna czy zwiastun elementu gameplay’u. Osobiście mam nadzieję, że to drugie — chętnie bym widział taki system w grze. A najbardziej podoba mi się zapowiedź dalszych informacji na E3. Ja na tę okazję zamawiam trochę gameplay’u i datę premiery ;).

  2. Już dawno nie widziałem tak klimatycznego teasera. Moment w którym kończy się sen, widzimy głównego bohatera a w tle przygrywa przepięknie pasująca muzyka jest absolutnym majsterszykiem klimatu. Od dziś jestem napalony na tą grę. I tak jak coppertop mówi – oby proporocje pomiędzy cyberpunkiem, a renesansem były przesunięte w stronę tego pierwszego. Oby SE nie maczało za bardzo swoich jrpgowych macek bo wyjdzie z tego dziwadło, a nie dobry, cyberpunkowy shooter RPG w stylu zachodnich produkcji.

  3. Miazga. Co tu się dużo rozwodzić. Byleby tylko gra dobra z tego wyszła. I oby w tym roku, lub najpóźniej w okresie poświątecznym ; ).

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here