O skomentowanie targów przez twórców znanych gier poprosił serwis FiringSquad. Przedstawiciel Bethesdy, Pete Hines nie chciał wydać ostatecznego werdyktu przed imprezą: „Tak naprawdę to do czasu rozpoczęcia targów ciężko je komentować. Instynkt podpowiada mi jednak, że zbyt mocno je zmniejszyli”.

Bardziej optymistycznie do sprawy podszedł Randy Pitchford, szef Gearbox Software: „ Jestem ciekaw tego wydarzenia, przeżycia. Jako osoba pełna nadziei, wierzę w część zamiarów twórców tego wydarzenia. Nikt z nas nie przeżył jeszcze tych targów. Jestem jednak pewien, że można będzie wynieść z nich wiele mądrości, które zostaną wykorzystane przy organizowaniu kolejnych wydarzeń”.

Największym pesymistą, pomimo tego, że nie robił z nowego wydarzenia tragedii, był Tim Gerristen, pełniący do niedawna funkcję szefa Human Head Software. Na pytanie serwisu FiringSquad odpowiedział następująco: „Szczerze mówiąc nie myślę by nowe E3 mogło zastąpić stare targi. To jest zupełnie inny ‘zwierz’, który w ogóle nie przypomina dawnej imprezy. Dopóki jednak nie zobaczę tegorocznej edycji nie nazwę jej czymś lepszym ani katastrofą. Jednakże jest to zupełnie inne wydarzenie a stare E3 poszło w ślady dinozaurów, bez względu na to jak poradzi sobie nowa wersja targów”.

Organizowane od lat targi były jednym z najważniejszych wydarzeń w ciągu sezonu letniego, będącego z reguły sezonem ogórkowym w branży. Gracze, dziennikarze oraz deweloperzy czerpali z nich ogromną ilość wiedzy i doświadczeń. Jak będzie w tym roku? Pożyjemy, zobaczymy.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. Kiedyś targi E3 były prawdziwe teraz jest w ogóle inaczej nie ma takiej magii dzisiaj jest zapowiadana masa gier sprzętu jak Np. rok temu a co, do czego się okazuje, że połowy nie ma tak jak Np. z Falloutem 3 na ostatnich wisiały tylko plakaty Ps3 było też zapowiadane tylko nie pamiętam dokładnie rok temu chyba i tylko Xbox 360 wypadł genialnie a Ps3 w ogóle nie było prezentowane pokazywano przerenderowany film z killzona 2. Były słabe oby te były udane zarówno dla posiadaczy konsol jak i PC.

  2. Ogólnie zgadzam się z Timem Gerristenem, to nie jest to samo stare-wielkie E3, tylko nowa impreza. Na oceny przyjdzie zaś czas.

  3. Zobaczymy co to bedzie ja sie nie powiem nic nowego poprostu trzeba poczekac i wypowiedziec sie po a nie przed:) a i nie wiem czemu po oddaniu glosu w tej ankiecie calej nie widze rozlozenia glosow. . .

  4. @jarasm, dokaldnie, jak przeczytalem peirwszy wypad ekipy SecretService (ŚP) na E3, chcialem zrobic wszystko by kiedys sie tam udac 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here