Podczas zorganizowanego ostatnio BlizzConu ujawniono m.in. czwartą klasę z Diablo III – Mnicha, o którym możecie przeczytać w tym miejscu. Wcześniej, jeszcze w ubiegłym roku, poznaliśmy Wizarda. Postacie te przewijały się przez nasze newsy i galerie, tymczasem dziś mamy okazję zaprezentować Wam serię krótkich filmów, na których Blizzard ukazuje nam umiejętności obu z klas. Wszystkie do obejrzenia poniżej:

[Głosów:0    Średnia:0/5]

5 KOMENTARZE

  1. Wygląda to fantastycznie grywalnie. W związku z tym jednak , że premiera za 2 lata, przestaje oglądać trailery bo tylko się irytował będę.

  2. Są 2 rzeczy, które mi się rzuciły – w szczególności na ostatnim filmiku. Albo Monk jest strasznie spidziarski (od speed) i moby są przy nim po prostu strasznie ślamazarne i bezradne wręcz, albo D3 na wyższych poziomach trudności będzie oferował ponadprzeciętne wymagania w stosunku do umiejętności graczy (z racji szybkości z jaką działają bohaterowie), a to co przedstawiono, to prosty i niewymagający początek gry. Jeżeli ta 2 opcja będzie prawdziwa, to za prawdę, ta gra będzie wyśmienitą ofertą dla hardcorowców.

  3. Właśnie znalazłem dłuższy filmik zlepiony z innych z rogrywką z Mnichem: http://www.youtube. com/watch?v=OOeYkDagrUQ. Część akcji zobaczyłem tu po raz pierwszy – szczególnie polecam jatkę zaczynającą się około 6:31.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here