Disciples zawsze podobało nam się bardziej niż Heroes of Might&Magic. Dlatego też z przyjemnością dołożyliśmy do naszej galerii niecałe trzydzieści fotek z trzeciej odsłony serii. Ta naszym zdaniem prezentuje się bardzo dobrze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

3 KOMENTARZE

  1. Ponoć ma nie być truposzy, więc jestem nieco zawiedziony – ale model elfki odnowił moją miłość do serii. ]:-> A propo HoMM, to jarałbym się dalej V-ką, bo rozgrywka jest wyśmienita, ale żenujące fabuła i realia dają się we znaki. Po cóż?! Zretconować trzeba było rozpoczęcie czwórki, a nie tworzyć kolejny, tym razem beznadziejny świat!

  2. Ale trójwymiar w takich grach jest kompletnie niepotrzebny. Ok postaci mogłyby być trójwymiarowe. Ale mapy to niepotrzebne przedłużanie pracy przy takiej grze i zwiększanie wymagań systemowych. Poza tym gry w 2D dużo wolniej sie starzeją. Mam nadzieję, ze w fabule będą wyraziste postaci, chociaż kilku bohaterów jak w Starcrafcie, a nie kolejni bezimienni, niemi bohaterowie.

  3. ghostiet – o Hordy nei ma się co bać, do dodatku dostały wolne, ale kilka zombi na drodze z pewnością ubije się :Pco do grafiki – nei ma zastrzeżęń. . denerwują mnie za to bitwy, w których ruszamy się jak w homm. . duzo lepiej byłoby zachowac stary system :/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here