Już na przełomie 16-19 czerwca bieżącego roku w Szwecji rozegrana zostanie prestiżowa impreza Dreamhack 2007. W planie show są dwa turnieje. Jeden w Counter Strike'a, drugi w WarCraft'a III. Gracze z całego świata zmierzą się o bagatela 100 000 sek.

Nasze zainteresowanie w szczególności zwracamy w stronę graczy WarCraft'a III w którym zobaczymy takie sławy jak Lucifer czy Moon, a wśród nich nasz rodak Tomasz (Terror) Pilipiuk grający na co dzień w multiklanie Team Delta. Przed Tomkiem zapewne stoi wielkie wyzwanie jak i szansa zaistnienia na międzynarodowej scenie.

Czesc wszystkim! Już szesnastego czerwca rozpocznie sie Dreamhack. Jestem bardzo optymistycznie nastawiony i zrobię wszystko żeby wygrać ten turniej, niezależnie od tego, z kim przyjdzie mi grać i na jakiej mapie. Wciąż sie przygotowuje i myślę, że moja forma powinna być bardzo wysoka i stabilna na samym turnieju. Fighting!” Powiedział reprezentant Teamu Delta Tomasz (Terror) Pilipiuk

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Dokładnie ja też trzymam kciuki za Tomka. Wiadomo, że to nie jest prosty turniej jednakże trzeba wspierać naszego reprezentanta.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here