Prawdopodobnie w jakiś czas po amerykańskiej premierze konsoli. Niestety w chwili pisania tego newsa, Nintendo nie powiedziało jeszcze nic konkretnego na ten temat. Europejczycy muszą więc uzbroić się w cierpliwość i patrzeć jak ich koledzy, piątego kwietnia ruszają do sklepów. W Stanach DSi wyceniono na 169,99$. Za taką kwotę można będzie nabyć niebieską albo czarną kieszonsolkę. W urządzeniu znajdziemy między innymi wbudowany aparat fotograficzny i wejście na karty SD.

Czekając na premierę konsoli możemy założyć kapelusz wróżbity i przewidzieć ile urządzenie będzie kosztowało w Europie/Polsce i kiedy dokładnie zobaczymy je w sklepach. Złapcie za klawiaturę i koniecznie napiszcie co wywróżyliście. My będziemy wypatrywali jakichkolwiek oficjalnych wieści od Nintendo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. A propo sondy: nie zamierzam kupić. Już raz miałem DS, sprzedałem na rzecz PSP, którego sprzedałem na rzecz iPoda Touch. Teraz jestem naprawdę zadowolony- możliwości multimedialne PSP i trochę więcej (np. Safari) i frajda z mazania paluchem po ekranie od DS’ a- wszystko w jednym. Temat gier jest dyskusyjny, ale mam swoje zdanie- na iPoda wychodzą naprawdę ciekawe, dobrze pomyślane produkcje z czasami wręcz niezwykłą grywalnością (Labirynth), a w rozbudowane gry na PSP i tak nie da się grać na dworzu (i w ogóle czegokolwiek robić:) No i zawsze chciałem mieć iPoda. ;DFajnie, że Nintendo wypuszcza nowy sprzęt, szkoda tylko, że w postaci „ulepszonej wersji”. Oczekiwałbym kolejnej innowacji a la DS, a nie DS + kamera+ czytnik SD. Zresztą, mam wrażenie, że developerów już męczą te dwa ekraniki- połowa gier na DS ma na dole prześliczną i jakże czytelną mapkę (opcjonalnie na górze), co jest trochę niefajne. A to, że nie przeszkadza im to w wyciąganiu kasy, to temat na inną rozmowę. . .

  2. Złapcie za klawiaturę i koniecznie napiszcie co wywróżyliście.

    PLN w niektórych miejscach osiągnął pułap 5 euro. Przy takich „sprzyjających” warunkach DSi w naszym pięknym kraju będzie pewnie kosztować około 650- 700 PLN. Oczywiście wliczam w to sporą część od dostawców (bo Nintendo się nie kwapi) plus wyższa cena oczywiście z okazji premiery. Gdy w Polsce xbox 360 kosztuje nawet 600 zł. , to nie wróżę zwiększonej popularności DS w naszym kraju.

  3. ‚169. 99 usd to pln’ wg Google to na ten moment: 169. 99 U. S. dollars = 648. 171097 Polish zloty. A że „konwersja” cen w dolarach na euro jest bardzo często „bestratna”, 170 euro to ponad 800zł. I szczerze mówiąc nie widzę tego u nas w podobnej (nawet amerykańskiej) cenie, zwłaszcza że DSlite kosztuje u nas w tym momencie ok 500zł.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here