Chris Taylor rozmawiał z redakcją serwisu IGN. Jej przedstawiciele zadawali mu dużo pytań, ale nas najbardziej zainteresowały te, które dotyczyły przyszłości jego studia. No, może nie przyszłości studia, ale jego planów na nadchodzące miesiące. Taylor był najwyraźniej w dobrym humorze i uchylił rąbka tajemnicy.

Z jego słów wynika, że w siedzibie studia trwają pierwsze rozmowy na temat trzeciej części Dungeon Siege. Można więc podejrzewać, że gra zostanie stworzona. Niestety raczej nie ma szans byśmy zobaczyli ją w sklepach w tym roku. Dobrze będzie jeśli zagramy w nią do połowy przyszłego. Przedstawiciel Gas Powered Games zdradził także, że za jakiś czas powinniśmy zobaczyć w sklepach jeszcze jeden dodatek do Supreme Commander. Niedawno wydane zostało rozszerzenie „W obliczu wroga”. Kolejny dodatek miałby nosić nazwę „The Experimentals”. Nacisk ma w nim być położony na, co łatwo odgadnąć, eksperymentalne jednostki wszystkich frakcji biorących udział w koflikcie przedstawionym w grze. I to już tyle w tym temacie. Spodziewajcie się kolejnych newsów na temat Dungeon Siege 3 i The Experimentals kiedy tylko dowiemy się czegoś ciekawego.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Szkoda ze na DS3 trzeba bedzie tak dlugo czekac. Ostatnio zupelnie nie ma action RPG godnych uwagi. Ostatni jaki mnie zainteresowal to Titans Quest, ale przeszedlem ja 4 razy i mam dosc 😛

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here