Na łamach serwisu Eurogamer pojawił się news, z którego dowiedzieliśmy się, że studio Epic Games szykuje jakąś niespodziankę na tegoroczne E3. W imieniu firmy zapowiedział ją Mark Rein. Niestety nie chciał on powiedzieć ani słowa na temat tego czym może ona być. Musimy się więc uzbroić w cierpliwość i wypatrywać oficjalnych wieści z imprezy. Być może dowiemy się czegoś już w trakcie dzisiejszej konferencji Microsoftu.

Póki co możemy napisać kilka słów na temat następnego mikrododatku do Gears of War 2. Dark Corners DLC trafi na usługę sieciową Xbox Live w nowej, niższej cenie. Epic i Microsoft posłuchali fanów, którzy prosili o jej obniżenie. W dniu premiery za ten dodatek zapłacimy 1200 a nie 1600 Microsoft Points. Jednocześnie firma zdradziła, że zbiór wszystkich dodatków do GoW 2 zatytułowany All Fronts nie zostanie wydany na płycie DVD. Będziemy go mogli pobrać tylko i wyłącznie z usługi sieciowej Microsoftu od 28-go lipca. Wyceniono go na 1600 Microsoft Points.

A teraz czekamy już na ten pierwszy klip z Gears of War 3. Mamy nadzieję, że właśnie o takiej niespodziance myślał Rein.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here