Na półki sklepowe większości krajów Unii Europejskiej czarny Xbox 360, wyposażony w dysk twardy o pojemności 120 GB i wyjście HDMI dotrze jeszcze przed zakończeniem trwających wakacji. Dokładniej 24-go sierpnia. Poinformował o tym Jeff Bell, zastępca dyrektora Microsoftu, właśnie podczas wspomnianej konferencji.

Elite to jednak nie jedyna nowa wersja Xboxa 360, która w najbliższym czasie znajdzie się w sklepach. Peter Moore zapowiedział bowiem, iż przy okazji premiery Halo 3 firma z Redmond ma zamiar wypuścić na rynek Trzystasześćdziesiątkę w kolorze zielono-pomarańczowym. W zestawie z konsolą znajdzie się również szereg gadżetów powiązanych z przygodami Master Chiefa. Nie wiadomo jednak, czy będzie to wersja Core, Premium, czy Elite.

„Halo-box” jednak nie ma co specjalnie liczyć na dużą popularność. Już na E3 publika przyjęła go w niezwykle chłodny sposób i obawiamy się, że potencjalni nabywcy zrobią to samo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

6 KOMENTARZE

  1. zależy od ceny. . . chetnie sprzedam białasa i dorzuce pare setek do czarnucha. . . ale jak to ma bys 700-800zł to nie ma mowy

  2. Eilte to wersja, której według mnie nie opłada sie kupować – wystarczy dołożyć 20 dolarów aby mieć PS3 z Blu-ray. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here