INFORMACJA PRASOWA

Fear Factory X-Fi to jeden z najstarszych polskich multiklanów, a ostatnio także jeden z tychy najprężniej rozwijających się. Do tego obecnie najlepszy polski zespół Enemy Territory, do którego sukcesów można zaliczyć między innymi wygraną na PGA 2006. Teraz drużyna po radykalnych zmianach kadrowych powraca do czołówki z jeszcze większym apetytem na sukces. Po kilku tygdniach intensywnego treningu z najlepszymi wreszcie nadszedł czas na pierwsze oficjalne spotkanie z udziałem nowych, doświadczonych nabytków Fear Factory X-Fi.

Zespół rozpoczyna rozgrywki w etQCup organizowanym przez portal Cadred.org, drużyna Insignia Cadre oraz sponsora tytularnego QPad. Wśród zapisanych, oprócz Fear Factory X-Fi są najwieksze i najbardziej utytułowane zespoły Enemy Territory. To dodatkowo podnosi prestiż rozgrywek.

Zespół Fear Factory X-Fi rozpoczyna potyczkę w turnieju od spotkania z innym polskim zespołem już dzisiaj o godzinie 21:30. Zmierzą się drużyna #:h. Cały mecz będzie transmitowany jedynie na antenie największej polskiej telewizji internetowej dla graczy – HeadShotTV. Oprócz samego spotkanie gościem w studiu będzie przedstawiciel zarządu multiklanu Fear Factory X-Fi Hubert (Fronki) Fronczak.

Skład zespołu na mecz w ramach etQCup:

Wrobel (Polska)
Wiesiek (Polska)
Mesq (Belgia)
Lio (Belgia)
Blaze (Szwecja)
De57 (Belgia)

[Głosów:0    Średnia:0/5]

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here