Z niecierpliwością czekamy na premierę Duke Nukem Forever, a wieść o tym, że w końcu tytuł ten nadejdzie zaszokował pewnie niejednego Vikinga. Równie mocny był materiał wideo, który prezentowaliśmy w październiku. A co dziś? Dziś prezentujemy świeżo umieszczone w serwisie YouTube, nakręcone przez fanów Księcia wideo, a raczej zwiastun fanowskiego filmu zatytułowanego The Duke: Fate of Humanity. Mamy zatem inwazję paskudnych kosmitów oraz bar ze striptizem. Zapewne obcy z kosmosu wygraliby batalię niestety popełnili błąd. Fatalny błąd.

Djukowi po prostu nie rozlewa się Budweisera i nie przerywa w momencie gdy striptizerka…

Nieważne! Po prostu oglądajcie! Hail to the king baby! Trzymamy kciuki za ten projekt o którym więcej dowiecie się na Facebookowym profilu twórców.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. Chyba każdy by się wkurzył. Ale, a propos takich produkcji fanowskich, ja się grzecznie pytam gdzie do diaska jest druga część Escape from City 17?

    • Chyba każdy by się wkurzył. Ale, a propos takich produkcji fanowskich, ja się grzecznie pytam gdzie do diaska jest druga część Escape from City 17?

      Nie ma 🙁 jest tylko EP1 new cut http://www.youtube. com/user/PurchaseBrothers#p. . . ixFf4ljuCgCoś czuję, że drugiego EP w ogóle nie będzie 🙁

  2. Ja niestety też dochodzę powoli do takiego wniosku. Ewentualnie pojawi się razem z Half Life 2: Episode 3 czyli pod koniec następnej epoki lodowcowej. . . Trochę szkoda.

  3. purchasebrothers. com – to strona podana na koniec filmu Escape from City 17 – nie działa, więc ten projekt też pewnie upadł 😐

  4. @endrjugfaktycznie ta strona nie działa od jakiegoś czasu. Zaraz po ukazaniu się pierwszej część filmu dzień w dzień zaglądałem na tą stronę w oczekiwaniu na kolejną część filmu, niestety po blisko 3 miesiącach odechciało mi się. . .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here