Dziś interesujących newsów w sieci jest jak na lekarstwo. Postanowiliśmy więc opisać przedmioty przygotowane dla największych fanów serii Final Fantasy. W związku z premierą trzynastej odsłony serii przygotowano coś miłego dla każdego. Wśród drobiazgów dla wielbicieli nadchodzącego jRPG znaleźć można między innymi specjalną wersję konsoli Playstation 3 (o której pisaliśmy tutaj), ścieżkę dźwiękową z gry (4 płyty CD!) i oczywiście figurki postaci, w które wcielimy się w trakcie zabawy (Lightning, Snow, Vanille).

To jednak jeszcze nie wszystko. Oprócz już opisanych przedmiotów nabyć możemy plakaty i breloczki na klucze oraz specjalną odzież ozdobioną motywami z gry. Dla spragnionych przygotowano natomiast orzeźwiające Eliksiry Final Fantasy XIII. Napoje dostępne są w ośmiu różnych puszkach.

Niestety nie wiemy czy którykolwiek z tych „gadżetów” dotrze do Europy. Dla prawdziwego fana granice nie są jednak żadną przeszkodą. Wie on przecież, że drobiazgi te można kupić w sieci. Pytanie brzmi jednak czy za puszkę Eliksiru warto dać niecałe siedem dolarów. Jeśli uważasz, że tak, to koniecznie zajrzyj na tę stronę internetową.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here