Mozart to klasyczna przygodówka w której wcielamy się w tytułowego geniusza muzyki. Wolfgang Amadeusz Mozart zetknie się z tajemniczym spiskiem dotyczącym między innymi osoby samego cesarza Józefa II Habsburga. A wszystko to w klimatach osiemnastowiecznej Pragi.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. W to, to nawet chyba ja nie zagram. Klimat równie pasjonujący jak ten z jRPG z Chopinem w roli głównej. . .

  2. Grałeś w eternal sonate że pieprzysz takie smuty ? To jedna z moich ulubionych gier, mimo dosyć sztampowych dialogów, zachwyca, olsniewa wręcz oprawą wizualną i klimatem. Ten tytuł powyżej to jakis smutas, a ty go porównujesz po screenach do pieknej, baśniowej sonaty. Nie graj, nie wiesz co stracisz.

  3. Może i olśniewa, faktycznie, ale jakoś mnie nie przekonuje postawienie w roli wojownika chorowitego, cherlawego młodzieńca o ciągotach skierowanych bardziej w stronę partytury niż wojennej aparatury. To mniej więcej tak, jakby postawić Rubika do walki z Tysonem. Choć nie powiem, takie „pierprzenie” chętnie bym obejrzał.

  4. Przyrównanie Rubika i Chopina. [‚]W Japonii Chopin ma status twórcy kultowego – stawia mu się tam pomniki i nadaje jego imię uczelniom. Mnie prywatnie Eternal Sonata zachwyciła, bowiem Japończycy poszli na całego i oddali hołd Chopinowi na swój własny, poryty i piękny sposób, nie patrząc za siebie. No i jego utwory w interpretacji Bunina, coś pięknego!Aha, robimy sondę – kto poza mną myślał, że to zapowiedź Eternal Sonata 2? ;

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here