Mija dzień za dniem, miesiąc za miesiącem i rok za rokiem. Tymczasem twórcy serii FEAR chyba zatrzymali się w czasie. W sieci pojawił się materiał filmowy ukazujący gameplay z trzeciej odsłony tej strzelanki. I choć bardzo ją lubimy, to ten plik wideo jakoś szczególnie nam się nie spodobał. Pokusilibyśmy się nawet o stwierdzenie, że gra wygląda – ma klimat – identycznie jak jej poprzedniczki. Naprawdę spodziewaliśmy się jakiegoś mocniejszego uderzenia po pierwszym gameplayu z FEAR 3 czy jak kto woli F.3.A.R. Spójrzcie zresztą sami na ten plik wideo i powiedzcie czy to, co w nim pokazano nie przypomina wam dwóch pierwszych odsłona „Strachu”. Mimo to, po cichu liczymy na to, że kolejne materiały filmowe z gry będą odrobinę lepsze, a my będziemy mogli napisać, iż po raz kolejny nie możemy się doczekać nadejścia tytułowej strzelanki.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

2 KOMENTARZE

  1. Na tym trailerze F3AR wypada jak dobranocka, jeśli porównamy z wydanym już Metro 2033. W tej drugiej grze przynajmniej jest coś z survival horroru, podczas gdy targetem Fear’u 3 są chyba 12-latkowie.

    • Na tym trailerze F3AR wypada jak dobranocka, jeśli porównamy z wydanym już Metro 2033. W tej drugiej grze przynajmniej jest coś z survival horroru, podczas gdy targetem Fear’u 3 są chyba 12-latkowie.

      Jak 99% wspolczesnych gier.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here