Piszę to przy każdej okazji, ale można nie wspomnieć o tym, że Batman: Arkham Asylum był produkcją wyjątkową i wielkim zaskoczeniem 2009 roku. Tym bardziej fani wydanej dwa lata temu gry czekają na Arkham City. Poniżej możecie obejrzeć nowy, naprawdę świetny zwiastun tej produkcji. Wydaje się, że autorzy spełnili swoje obietnice o których pisaliśmy kilka miesięcy temu. Przy okazji materiału wideo pojawiły się tez nowe informacje dotyczące samej gry. Tak więc przejście Batman: Arkham City ma zająć około 8 godzin, ale tylko wtedy jeśli trzymać się będziemy wyłącznie głównego wątku. Według samych twórców B: AC jeśli gracz skupi się także na eksploracji uniwersum Batmana może ten czas wydłużyć nawet do 20-24 godzin! Ciężko nam w to uwierzyć, ale wierzymy na słowo.

Batman: Arkham City pojawi się w sprzedaży już 18 października. W Polsce premiera przygód gacopyrza to 21 października. Gra pojawi się na platformach: Xbox 360, Playstation 3 oraz PC.

No, a teraz już oglądajcie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

13 KOMENTARZE

  1. Na głównej jest literówka – Arkham Sity ;). A ogólnie wszystko wygląda smakowicie, szkoda że jeszcze trzeba będzie poczekać parę miesięcy.

  2. Dzieki takim grom jak Batman Arkham Asylum wierzę jeszcze, że sa dobre gry komputerowe. W przypadku Arkham City wierzę, że nie robią graczy w bambuko. Byłoby szkoda gdyby zmarnowali tyle pokładów sympatii graczy dla tej gry.

  3. to nie jest gra w uniwersum Przedwiecznych Lovecrafta? tam było pierwsze i jedyne Arkham, w netoperka świecie było wariatkowo o takowej nazwie a nie całe miasto. . . niech lepiej uważają bo Cthulhu z brygadą się zdenerwuje i im wjazd do firmy zrobi

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here