Poniżej znajdziecie jeszcze gorący zwiastun z gry Risen 2: Dark Waters. Co wiemy o tej produkcji? Akcja ma rozgrywać się na kilku wyspach, a klimat ma być hmmm… piracki (jak na to wpadłeś Sherlocku?). W grze pokierujemy losami tego samego, bezimiennego bohatera co w jedynce. Gra pojawić się ma na PC oraz konsolach Xbox 360 i Playstation 3. W drugiego Risena zagramy najprawdopodobniej jeszcze w tym roku. Sam nie wiem, ale po obejrzeniu tego trailera naszła mnie ochota zagrać w Monkey Island, a potem obejrzeć sobie n-ty raz Piratów z Karaibów.

No, a teraz oglądajcie!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

9 KOMENTARZE

  1. Technicznie trzeba przyznać – zwiastun na wysokim poziomie. No i potężne narzędzie zagłady w ręce zwane Kostką Brukową – +2 do epickości.

  2. W ogole mocno piracka bedzie ta gra. Jednak jak sie czyta na ich stronce o modyfikacjach wzgledem Risen 1 to ogolnie brzmi to dobrze. Sadze ze bedzie kolejna dosc mocna pozycja dla milosnikow klimatu klasycznego Gothica, a nie tego najnowszego czegos dla malych dzieci.

  3. cRPG w pirackich klimatach? Podpisuje się wszystkimi drewnianymi nogami i rękami zakończonymi hakami :)cRPG w pirackich klimatach mające cokolwiek wspólnego z „Risen”. . . zabierzcie ode mnie to dziadostwo, dwumetrowym kijem nie tykam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here