W czasie porannych zakupów wdałem się w rozmowę ze sprzedawcą w sklepie spożywczym. Choć nigdy owego pana o takowe inklinacje nie podejrzewałem, okazało się, że spędza dość sporo czasu przy komputerze. Ulubiony tytuł? The Sims ze wszystkimi dodatkami. Lekko zaintrygowany dociekałem, czy w grze również prowadzi sklep (nie bez ironii). Okazało się, że owszem – tyle tylko, że handlujący zwierzętami domowymi. Przyznam, że z jakiejś przyczyny wpłynęło to na mnie krzepiąco.

Gramy ostatnio w Xpand Rally Xtreme – zapowiada się całkiem fajnie. To rozwinięcie idei pierwszego Xpanda. Nie jest to może i najbardziej realistyczna gra, ale też nie o to chodziło autorom. Więcej wkrótce.

Bartosz Kotarba napisał dla nas zapowiedź Europa Universalis III. To jeden z fajniejszych tekstów, jakie od dawna czytałem. Warto zerknąć i zapoznać się z historią króla Idudu i jego tajnej broni. Napisałbym więcej, ale Call of Duty 2 nie pozwala mi się skupić na dłużej niż 3 minuty. Do zobaczenia niedługo.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

  1. Myślę jednak, że od CoD2 można się oderwać. Brakuje mi u was opisów rozgrywek sieciowych w grach. Może napiszcie coś o Americas Army – to przecież bardzo dobra gra sieciowa, a jakoś wszystkie serwisy o niej zapominają. . .

  2. No ja też szukam graczy[z prawdziwego z darzenia] a nie jakiś tam co przekładają granie na piknik albo pójście do kina z dziewczyną.

  3. OD CoD2 nie ma mozliwosci sie oderwac 😛 Dopoki nei przejdziesz 🙂 <ja juz mam to za soba :)> Z tego co pamietam, gra na hardzie nie jest taka znowu ‚krotka’ 😉

  4. Mam pytanie do panów redaktorów. Może nieco dziwne, ale interesuje mnie to. Czy członkowie redakcji są bądź byli studentami na wydziale dziennikarstwa? Jaka jest droga do pisania o grach na serwisie www, bądź w gazecie? Z góry dziękuję za odpowiedzi.

  5. Niektórzy Panowie byli studentami dziennikarstwa, inni byli po prostu dziennikarzami, jeszcze inni nigdy zawodowo temat się nie parali. Droga jest taka, że trzeba pisać, pisać, pisać i próbować gdzie się da.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here