Nie ma to jak wyspa pełna Zombie! Przy okazji piątkowej premiery Dead Island mogliście już obejrzeć sobie w naszym Vikingowym seansie filmowym kultowy film George’a A. Romero Noc Żywych Trupów. To tak dla zrobienia klimatu przed wyprawą na malowniczą wyspę Banoi. Czas rozpakować grę. Jak widać mamy wersję standardową, a nie edycję „Gore”, która zawiera DLC, plan nowej broni i inne frykasy. No, ale darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby! Na pocieszenie jest pyszny kebab. Tak…no to zobaczmy może to wideo.

Czas na całkiem spory fragmencik z rozgrywki. Na początek jednak intro w którym nasz bohater schlany jak świnia zaczepia panienki. Ma po prostu ochotę się zabawić, a że sobie popił, dostał w krocze i wdarł się na chama do damskiej toalety? W końcu jest na wakacjach. W tle piosenka ee… raperska ;). Lepiej nie wsłuchujcie się w tekst bo można parsknąć śmiechem. Jest tam coś o dziw… o przepraszam suczkach Voodoo i aligatorach w bagnie. Dość powiedzieć, że lirycznie to nawet teksty 50 Centa to przy tym prawdziwa poezja. Intro dramatycznie różni się od klimatycznego zwiastuna, który narobił sporo szumu. Zresztą zobaczcie sobie cały ten bardzo imprezowy wstęp.

Na początku zabawy jako naszego protagonistę wybraliśmy Sama B upadłego rapera (to ten od piosenki). Po libacji nasz czarnoskóry muzyk budzi się nieco skacowany i od razu wpada w kłopoty. Prolog już wcześniej widzieliśmy na różnych materiałach wideo, a więc poniżej tylko fragment samego mięska. Nasz heros z getta chwyta za drewniane wiosło i rusza na plażę gromić paskudne Zombiaki. Pierwszy materiał to gameplay z trybu dla pojedynczego gracza. Drugie wideo to tryb kooperacji. Zaczynamy w singlu, ale po chwili dołączamy do innych graczy przechodząc płynnie w sieciowe zmagania z paskudnymi nieumarłymi. Moje pierwsze wrażenia z gry? Mieszane. klimat zaszczucia w trybie kooperacji nie istnieje, ale za to kiedy w pojedynkę wypadłem na plażę pełną „Z” to było coś! Zresztą obejrzyjcie materiały wideo.

Co będzie dalej? Co czyha na opanowanej przez Zombiaki wyspie Banoi? Będzie pewnie strasznie! Tak strasznie, że nawet odmawianie zdrowasiek przez turystkę z Polski nie pomoże. Kto wie? Może nawet spotkamy dziwki Voodoo i tego no… jak mu tam aligatora z bagna.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

15 KOMENTARZE

  1. Czy ten pasek niebieski musi być na środku? I paski zdrowia, cały ten HUD psuje klimat maksymalnie z tego co widzę. Można to wyłączyć?sulla dałeś psinie kebaba chociaż?

  2. Kurcze no normalnie kupie se, no se normalnie kupie i to chyba zaraz po dekontaminacji z czarnobylskiego opadu radioaktywnego 🙂 Kornick, walić murzyńską elokwencję, może to arcydzieło leci jedynie w demku. . .

  3. kiedy w pojedynkę wypadłem na plażę pełną „Z” to było coś!

    Czyli w sumie jest ok artur napisz jak się gra z filmików nawet nawet mi się podoba. Intro no dziwne, ale gitowsko kolo skuty 😀

  4. Chyba się skuszę jak skończę Deusa (wszyscy grają w Deusa! :)). Ktoś grał na sprzęcie pokroju radeon HD4670? Taki mam w laptopie i w zasadzie gram w Deusa na max, Crysis 2 też dobrze śmigał, to i DI powinno. Dajcie znać.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here