Najnowsze newsy połączyły nam się w śliczną parę. Przed chwilą zachęcaliśmy was do obejrzenia materiału filmowego z gry Prince of Persia: The Forgotten Sands, a teraz możemy zdradzić co w jednym z wywiadów powiedział Jerry Bruckheimer producent takich filmów jak Bad Boys, Piraci z Karaibów czy właśnie Prince of Persia: The Sands of Time.

Na łamach serwisu HeyUGuys zdradził, że jego zdaniem za dziesięć lat nie będziemy w stanie odróżnić gry wideo od filmu. Oczywiście nie oznacza to, że filmy staną się kiepskie. Wręcz przeciwnie. To gry mają być na tyle realistyczne. Czy Bruckheimer udanie przewidział przyszłość. Tego nie wiemy, ale zakładamy, że na elektronicznej rozrywce zna się przynajmniej w minimalnym stopniu. Sam jest przecież właścicielem firmy tworzącej gry. Pierwsze produkcje JB Games mają zadebiutować w sklepach w okolicach 2012 roku.

Czy do tego czasu będziemy z łezką w oku wspominać koszmarną oprawę graficzną takich produkcji jak Crysis 2 czy Final Fantasy XIII? Oceńcie sami. My zostawiamy was z zwiastunem nowego filmu Bruckheimera.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here