Znakomite informacje przekazali mediom przedstawiciele firm Take-Two i Gearbox. Zdradzili oni ile kopii gier, wymienionych w tytule newsa, udało się sprzedać na całym świecie. Liderem jest tu oczywiście symulator gangstera – Grand Theft Auto IV. Ta produkcja wpadła już w ręce piętnastu milionów graczy na całym świecie. Gdyby jej wydawca podzielił się choć częścią zysków ze sprzedaży tego tytułu z jego bohaterem, to biedny Bellic nie musiałby być popychadłem bandziorów.

Podobnie jest zresztą z dużym tatą z Bioshock 2. Z pieniędzy zebranych na sprzedaży tej gry może i nie udałoby się zbudować drugiego Rapture, ale i tak jej twórcy na pewno napiją się dziś szampana. Take-Two zdradziło, że Bioshock 2 trafiło już w ręce trzech milionów wielbicieli elektronicznej rozrywki (choć mówi się też, że liczba ta dotyczy tylko i wyłącznie ilości kopii wysłanej do sklepów).

Równie dobrymi wynikami sprzedaży może się pochwalić studio Gearbox. Ich Borderlands, które doczeka się kolejnych mikrododatków rozeszło się już w nakładzie trzech milionów kopii Jeśli więc szukacie dobrych gier do przejścia, to śmiało możecie założyć, że tymi trzema tytułami warto się interesować. My oczywiście gratulujemy sukcesu ich twórcom i liczymy na to, że wkrótce uraczą nas kolejnymi znakomitymi pozycjami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here