Pierwsza z nich to usługa, która będzie zbawieniem dla osób nie radzących sobie z wyszukiwaniem prezentów. Kanał Wii Gift rusza w grudniu, co potwierdził boss Wielkiego N Satoru Iwata. Dzięki niemu będzie mogli kupować gry w Wii Shop i przesyłać je do innych użytkowników konsoli. Zamiast biegać po sklepach w tym roku możecie usiąść przed konsolą japońskiej firmy i wybrać jakieś ciekawe gry, które dacie komuś w prezencie.

Jeśli jednak miniprodukcje nie bawią waszych bliskich, to możecie sprawdzić w akcji wiistolet. Nowa przystawka do stacjonarnej konsoli Nintendo powinna trafić do sklepów w Europie już siódmego grudnia. Wii Zapper zamieni waszego wiilota w pistolet świetlny. Już wkrótce na rynku zobaczymy pierwsze pozycje obsługujące to urządzenie. Będą to Resident Evil: Umbrella Chronicles i Medal of Honor: Heroes 2. Za mniej więcej 120 złotych powinniśmy natomiast móc nabyć zestaw składający się z Zappera i dołączonej do niego gry Link's Crossbow Training.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

4 KOMENTARZE

  1. Tego Zappera pokazywali juz podczas konferencji prasowej na tegorocznym E3, razem z kierownica do Mario Kart i Balance Boardem do WiiFit. I zxdecydowanie Ninny powinno zajac sie grami, a nie gadzetami, bo te sa cienkie strasznie. O ile ta cala wago-mata od biedy moze jeszce cos wniesc, a o tyle w Zapperze i kierownicy (jeszcze do tego tak beznadziejnej) nie widze nic ciekawego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here