W końcu doczekaliśmy się shotów z kampanii dla pojedynczego gracza, która znajdzie się w Halo 3. Myśleliście, że grafika nie ulegnie zmianie w stousnku do wersji beta? Jeśli tak to zweryfikujcie swoje poglądy po obejrzeniu naszej galerii.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

7 KOMENTARZE

 1. Troszke się muszę zgodzić z Leszczem. Ładniej toto wygląda od poprzednich części ale coś czuję, że to będzie kotlet odgrzany na nowej patelni. Nigdy mnie nie jarał świat Halo. Grałem w obydwie części ale jakoś bez przekonania. Design postaci w grze (może oprócz Master Chiefa) to żenada. Jakieś skaczące i chichoczące karzełki, odchody na nogach, niby-wookie, i inne pokraki bez krzty smaku. Rozgrywka to wręcz podręcznikowy FPP, ale bez polotu – żadnych innowacji, rozpierducha na jedno kopyto, przejdz od punktu A do punktu B, znalezienie klucza, załatwienie bossa lub dwóch. . . co to, powrót do przeszłości? Ludzie, troche inwencji, kreatywności! Wg. mnie Bungie to lenie i tyle.

 2. ja nie gralem 1 ani 2 wiec jezeli single bedzie ok to moze mnie to wciagnie. ale grafa – owszem – jezeli nie bedzie jeszcze podciagnieta to rewelacji napewno nie bedzie.

 3. W porównaniu do rendera z 2006 roku nie widzę żadnego podobieństwa. Grafika jest przeciętna. Ale multi ma być kozacki. Mam taką nadzieję.

  • W porównaniu do rendera z 2006 roku nie widzę żadnego podobieństwa. Grafika jest przeciętna. Ale multi ma być kozacki. Mam taką nadzieję.

   Dobrze, że to podkreśliłeś. W porównaniu do RENDERA, a nie bezpośrednio gry. Twórcy od początku tłumaczyli, że nie będą skupiać się na grafice lecz na dopieszczaniu multi!

 4. Twórcy od początku tłumaczyli, że nie będą skupiać się na grafice lecz na dopieszczaniu multi!

  Ech, typowe tłumaczenie developerów-leni, którzy nie chcą/nie umieją stworzyć ładnej gry.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here