Wielu graczy odstrasza ilość informacji, jaką trzeba opanować, zanim ruszy się na forum internetowe w roli speca. Na szczęście pewien internauta postanowił pomóc pasjonatom, którzy nie mają czasu na zgłebianie historii gier video. Przygotował trwający około 40 sekund kolaż, który przekaże wszystko, co wydarzyło się w branży elektronicznej rozrywki.

Mamy nadzieję, że dzięki obejrzeniu tego krótkiego filmu, wiele pytań, jakie na pewno rodzą się w głowach fanów gier, zostanie wyjaśniona. Forma jest przystępna. Wystarczy usiąść wygodnie i nie mrugać przez niespełna minutę. Zupełnie jak w Matrixie.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

8 KOMENTARZE

  1. O żesz ! Dobre było ale mało. Niezła kolekcja i aż przyprawia o ból oczu (to przez to niemruganie). Ale czy jesteście pewni, że nie powoduje czegoś w rodzaju oddziaływania na podświadomość ? Może jakaś wolna klatka, gdzieś pośrodku z napisem : Don’t Vote For Kaczyński, czy coś ?

  2. READ,FOLLOW,TRUST,OBEY,VALHALLA 😉 Taki maly zarcik z starego filmu sf a przy okazji zdalem sobie ponownie sprawe ze jestem stary 😉 poniewaz prawie wszystkie gry z tego filmu kojarze a w wiekszosc gralem

  3. az mi sie łezka w oku zakrecila jak zobaczylem kawalek z pierwszego residenta. . . . kiedy to bylo??? 8 lat temu. . . . kawal czasu. . . ehhh jak milo tak powspominac

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here